#2 איך הפכתי להיות מאפרת ומעצבת שיער עובדת?

16.05.2017 בלוג
ל היימס, סטודיו סיגל היימס, איפור ועיצוב שיער, איפור כלות

מי שקראה את הפוסט הקודם ראתה שהחיים שלי מורכבים מחלומות שאותם אני שואפת להגשים. אבל לפעמים יש פער בין החלום לבין המציאות. יופי שאת חולמת להצליח, אבל זה לא מספיק, נכון?

ממש ממש נכון. אז למדתי איפור. מקסים. יחד איתי למדו עוד 20 אנשים שכולם רצו להיות המאפרים הכי טובים שהעולם ידע. ואם לא הכי טובים אז לפחות להצליח להמריא עם זה. אבל איך??

אז אני לא יודעת מה הנוסחה המנצחת, אבל אני יכולה לפתוח בפניכן את הסיפור האמיתי שלי, איך התחלתי ואיך הגעתי למה שאני היום.

כבר במהלך הקורס וכיאה לסטודנטית חרשנית שזה עתה סיימה תואר ראשון, הבנתי שכדי לקלוט את הרעיון חייבים להתאמן כל שבוע, כל השבוע. על כל מי שרק מוכנה שאגע לה בפנים.


קבלו: האיפור הראשון שלי

אז מה עשיתי? פרסמתי בקרב חברותי ומשפחתי וקבל עם ופייסבוק- שכל מי שיש לה אירוע, קטן כגדול, עוברת דרכי. וכן, מעבר לעבודת ידיים זו הייתה גם חתיכת עבודת רגליים. נסעתי לכל חור, בלי לקבל שקל, כדי לאפר את האחיות של חברה שלמדה איתי פעם ועכשיו עושה חינה, את החברה של החברה שאחות של הדודה שלה מתחתנת ואת ילדת הבת מצווש שרוצה רק קצת סומק וגלוס.
במקביל הלכתי לכל הפקה שרק הייתה מוכנה לקבל אותי. בשביל קרדיטים…

ואתן יודעות מה? האחיות הלכו לחינה, הדודות התלהבו וביקשו שאבוא לאפר אותן לחתונה שבוע אחרי, בתשלום. החברות ראו את הבחורה השנייה והזמינו אותי לאפר אותן לאירוע הבא. בתשלום והייתה אפילו הפקה שהתלהבה מהעבודות שלי והזמינה אותי. בתשלום.

אבל זה לא הספיק.

הוצאתי כרטיסי ביקור (הכי פשוטים בעולם) וצעדתי בין כל המספרות בעיר "מאפרת אצלכם במספרה במחיר אטרקטיבי ביותר!" הגעתי למיליון מפגשים של קבוצות נטוורקינג, יצרתי קשרים, איפרתי וסירקתי כל הזמן, עם תשלום, בלי תשלום העיקר לעבוד, העיקר להיות בעשייה.


איפור ותסרוקת בראשית הדרך. כל מי שרק הסכימה

למדתי איך עושים פייסבוק נכון, ועפתי עליו. הקמתי אתר אינטרנט לגמרי בעצמי ולא עצרתי שם.

בעצם לא עצרתי בשום מקום. רצתי קדימה. עפתי קדימה. האמנתי בעצמי.

תמיד הצבתי לעצמי יעדים, תמיד חלמתי חלומות ועשיתי הכל כדי להגשים אותם.

ואז היה את החלום הגדול.. לאפר ולסרק כלות..

אבל זה כבר סיפור לפוסט הבא

חזרה לבלוג

השאירי תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


  1. ג'סיקה
    27.06.20

    כל הכבוד! מהממת